Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0 Account
Меню
м. Київ, проспект Відрадний 95-Е
з 9:00 до 18:00
Субота, Неділя - вихідні

Оплата та доставка

Шановні наші покупці!

На нашому підприємстві розрахунки виконуються виключно в національній валюті. Ви можете сплатити покупку наступними засобамиі:

  • готівковий розрахунок при отриманні;
  • безготівковий розрахунок з ПДВ для Юридичних осіб та ФОП;

  Оплата готівкою здійснюється у офісі компанії або при отриманні товару від курьєра (при цьому обяв'язково надається чек у паперовому або електронному вигляді.
Ви також можете здійснити оплату готівкою в населених пунктах України, скориставшись послугою "Наложений платіж". При цьому додадково сплачується 2% від вартості товару(вартість послуги "Нова пошта").

 Більш детальну консультацію Ви завжди зможете отримати, зв'язавшись з нашим консультантом у on-line режимі.

При сплаті безготівковим розрахунком менеджер магазину, після оформлення замовлення, за допомогою електроної пошти або Viber, Skype, Telegram, WhatsUp відправить Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете сплатити у касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства.

Зверніть увагу! Рахунок буде дійсний протягом 3-х банківських днів! У разі порушення терміну оплати продавець має право:

  •   відмовитися від поставки товару та повернути покупцю отримані кошти
  •   збільшити термін поставки товару на період, що потрібен для доставки сплаченого обладнання на склад.

Доставка

   Доставка товарів по всій територіїї Украини здійснюється згідно тарифів кур'єрської організації- Нова Пошта. Якщо Вам необхідна інша курьєрська служба - наші менеджери вирішать це питання!

Гарантія

  Компанія "Asfora" піклується про кожного покупця та реалізує виключно оригінальний та сертифікований товар, на сайте asfora.com.ua гарантією якості якого є співробітництво тільки з офіційними імпортерами. Ми пропонуємо Вам перевірені роками бренди, успіх яких визнано не тільки на українському, але і на світових ринках. Кожна продана одиниця товару комплектується гарантійним талоном від виробника з позначенням терміну гарантії та адресами сервісних центрів. Умови гарантійного обслуговування та строки гарантії залежать від заводу-виробника, та, як правило, складають від 1 до 10 років. Перевірка товару на наявність дефектів, а також його комплектації, виконується в присутності покупця в момент передачі. Повернення коштів або обмін бракованої продукції здійснюється після проведеної експертизи авторизованим сервісним центром, підтвердженої виданим письмовим заключенням. Згідно законодавству України, повернення товару та коштів здійснюється у термін, який не перевищує 14 днів. Природній знос, вичерпання ресурсу виробу, періодичне обслуговування не тягнуть за собою гарантійне супроводження. Специалісти компанії "ІAsfora" з радістю нададуть відповідь на усі питання стосовно сервісного та іншого обслуговування, що виникли після придбання товару у нашому магазині.

Служба підтримки Допомога у будь-який час
Рішення для бізнесу Для промисловості
Рішення й програми Розвивайте свій бізнес
Рішення для дому Інноваційні рішення
Програмні рішення Надійність і безпечність
Системи управління Електроустановчі вироби