Зустрічайте датчик руху з вимикачем Unica NEW NU352554 — вашого нового помічника у створенні зручного та безпечного простору! Цей стильний пристрій, виконаний в елегантному антрацитовому кольорі, не лише виконує свою функцію, а й чудово вписується в будь-який інтер'єр, додаючи йому сучасного вигляду.
З максимальною дальністю виявлення до 8 метрів, цей датчик забезпечить вам надійний контроль за рухом у приміщенні. Ви можете налаштувати тривалість включення світла від 1 до 30 хвилин, що робить його ідеальним для використання в коридорах, ванних кімнатах чи інших зонах, де важливо заощаджувати електроенергію.
Датчик руху Unica NEW не тільки виглядає стильно, але й відповідає сучасним стандартам екологічності. Його якісні матеріали гарантують довговічність, а також надійність у використанні. Цей пристрій з серії Unica New стане не лише функціональним елементом вашого дому, але й стильним акцентом, який підкреслить ваш смак.
Обираючи датчик руху Unica NEW NU352554, ви забезпечуєте собі комфорт і безпеку в кожному кроці!
Колір товару може відрізнятися від зображення. Повну палітру можна переглянути в нашому шоу-румі: Київ, пр. Відрадний 95-Е. Залишки на складі та в онлайн-магазині можуть не збігатися. У разі відсутності позицій ми одразу повідомляємо Покупця та пропонуємо рішення й альтернативи.
Теги:
Датчик руху із вимикачем,
8 метрів,
від 1 до 30хв.,
антрацит,
Unica NEW NU352554